ال‌جی اخیراً تلویزیونی تولید کرده که می‌توان آن را لوله کرد و همچون یک ساندبار ایستاده گذاشت. این دستگاه که 65 اینچ سایز دارد، می‌تواند محتواهایی با کیفیت 4K را اجرا نماید.

ال‌جی تلویزیون Signature OLED TV R

 

از آن جایی که هر تلویزیونی که امروزه تولید می‌شود هوشمند است و فناوری‌هایی نظیر 4K و HDR نیز تقریباً برای همه عادی شده، تولیدکنندگان باید سراغ ایده جدیدی بروند. سال گذشته و در همایش CES، ال‌جی دستگاهی را به صورت مخفی نشان داد که پتانسیل خلق شگفتی را داشت ولی حالا به نظر می‌رسد باید منتظر حضور رسمی آن در بازار باشیم.
 
این مدل جدید Signature OLED TV R نام دارد و نمونه فعلی آن 65 اینچی است. محصول جدید ال‌جی از مدل 8K OLED Z9 که 88 اینچی است گرانتر خواهد بود. حتی برخی‌ها با کمپانی کره‌ای شوخی کرده‌اند و مدعی شده‌اند که افراد متقاضی باید خودرو خود را بفروشند تا بتوانند Signature OLED TV R را بخرند!!!.
 
تلویزیون جدید ال‌جی تنها 3 میلی‌متر ضخامت دارد و اگر آن را به صورت لوله‌ای جمع کنیم، یک قاب آلومینیومی از آن محافظت خواهد کرد. جالب اینکه استفاده از Signature OLED TV R به عنوان یک ساندبار نیز امکان‌پذیر است.
 
تولید تلویزیون لوله شونده توسط ال‌جی
 
این صفحه نمایش از استانداردهای معمول HDR پشتیبانی و کنتراست و پالت رنگی را بر اساس نور محیط تنظیم می‌کند. ساندبار نیز توانایی پخش موزیک‌های 100 واتی و 4.1 Dolby را دارد. پردازنده Alpha-9 ال‌جی هم سبب بهبود کیفیت پخش صدا می‌شود.
 
نرم‌افزار Signature OLED TV R مبتنی بر WebOS 4.5 می‌باشد و با دستگاه‌های هوشمندی نظیر الکسا، ایر پلی 2 و هوم کیت یا گوگل اسیستنت هماهنگ خواهد شد.
 
برای برخی ویژگی‌های به خصوص مانند کنترل موسیقی، شما می‌توانید تلویزیون را روی حالت View بگذارید که تنها بخشی از نمایشگر لوله شود تا اطلاعات مهم و دکمه‌های لازم به نمایش درآیند.
 
ال‌جی هنوز مشخص نکرده که Signature OLED TV R دقیقاً در چه تاریخ و با چه قیمتی آماده فروش خواهد بود.
 
 
منبع: androidpit